Dzień dobry

  1. Miło mi poinformować , iż zakończyły sie pracę na przygotowaniem „Małego Pomocnika [MP] -  system do ewidencji żywności i sprawozdawczości dla OPL_ POPŻ Podprogram 2018” 
  2. MP na Podprogram 2018 powstał na bazie doświadczeń Podprogramu 2017, w którym ponad 50% współpracujących z Bankami Żywności organizacjami korzystała z tego narzędzia. Mam nadzieję, że w tym roku liczba OPL wzrośnie.
  3. Zapraszam do kontaktu z we współpracującym z Państwem Bankiem Żywności celem pozyskania narzędzia. 
  4. Po zakończeniu II postepowania przetargowego w zakładce towary każda OPL będzie musiała wpisać ceny  dla ryżu, kabanosów, miodu i gołąbków, tak aby prawidłowe dane zaciągały się do Protokołu strat.
  5. Jeśli chodzi o instrukcję obsługi jest ona identyczna jak w Podprogramie 2017.: http://popz.bankizywnosci.pl/attachments/category/48/170808_Instrukacja%20Obs%C5%82ugi%20MA%C5%81Y%20POMOCNIK%20wersja%20podstawowa%20ON-LINE.docx.pdf
  6. Należy pamiętać, że ze względu na RODO i zamieszczone w narzędziu dane osobowe plik MUSI BYĆ ZASZYFROWANY. Jak to zrobić?  Identycznie jak w poprzednim podprogramie szyfrowaliśmy MP rozszerzony[instrukcja w złączeniu].
  7. Jeśli chodzi o wersje on-line będzie ona udostępniana za pośrednictwem DROPBOX. OL, które pragną otrzymać to narzędzie w wersji on-line proszę o kontakt z OPR. 
  8. Należy zaznaczyć, iż aby używać MP on-line trzeba będzie mieć złożone BEZPŁATNE KONTO na platformie DROPBOX. Jeśli nie posiadacie go - system, po naciśnięciu linku, sam wymusi założenie konta. Jedyne dane jakie będą konieczne to adres e-mail.  Proszę zapamiętać wprowadzone hasło.  [instrukcja w załączeniu]

z wyrazami szacunku

 

Zespół POPŻ FPBŻ

Załączniki:
PlikOpisZałączający
Pobierz plik (Załozenie konta w DROPBOX na potrzeby Małego pomocnika.pdf)Załozenie konta w DROPBOX na potrzeby Małego pomocnika.pdf Marcin Fedoruk
Pobierz plik (Jak zaszyfrowac plik.png)Jak zaszyfrowac plik.png Marcin Fedoruk